Zabezpieczenie lakieru powłoką – na co zwrócić uwagę, aby nie stracić gwarancji?

Zabezpieczenie lakieru samochodu z wykorzystaniem powłoki ceramicznej to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań. Lakier jest nie tylko świetnie zabezpieczony – znacznie poprawia się również jego wygląd.

 

Ogromną zaletą tego rozwiązania jest trwałość. Powłoki ceramiczne są niesamowicie odporne, a studia autodetailingu potwierdzają to wieloletnią gwarancją. Na co warto zwrócić uwagę, aby nie stracić gwarancji i cieszyć się pewnością, że wybrane zabezpieczenie lakieru to długoletnia inwestycja?

 

W ramach naszej serii TopMax Talks – regularnie dzielimy się wiedzą na tematy związane z auto detailingiem i innymi obszarami, które mogą być interesujące dla posiadaczy czterech kółek.

 

Najlepsze zabezpieczenie lakieru

Obserwując działania wielu firm w branży, coraz częściej spotykamy się z hasłami tego typu:

 

“Jesteśmy NAJLEPSI. Co nas wyróżnia? Wszystko! Mamy NAJLEPSZE powłoki ceramiczne. Instalujemy NAJLEPSZE na świecie folie ochronne. Dostajecie u nas PEŁEN PROFESJONALIZM oraz darmową wycenę”.

 

I właśnie to zainspirowało nas do tego, by podzielić się z Wami przemyśleniami na temat używania i nadużywania określeń typu “najlepszy”. Dziś na tapet bierzemy zabezpieczenie lakieru.

 

Wykorzystywanie tego typu sformułowań nie jest zaskakujące i pojawia się nie tylko w branży autodetailingu. Firmy rywalizują w ten sposób, by przyciągnąć nowych klientów. Wiele osób zupełnie nie zwraca na to uwagi, a inni – mniej świadomie przyjmują, że “skoro tak mówią – pewnie rzeczywiście są najlepsi”.

 

Patrząc choćby na płaszczyznę dyscyplin sportowych – mogłoby się wydawać, że tylko jeden zawodnik lub zespół może stawać na pierwszym miejscu. Co w takim razie oznacza określenie “najlepszy”?

 

Potwierdzenie jakości zabezpieczenia lakieru

W TopMax Spa & Autodetailing, kiedy mówimy o powłokach ceramicznych globalnego lidera, jakim jest firma Gtechniq – przedstawiamy swoim klientom potwierdzenie jakości w postaci certyfikatów.

 

Niemniej jednak – stosowanie certyfikatów nie jest nowością. Głównym elementem wpływającym na wiarygodność danego “papierka” jest numer. Niestety – bardzo często klienci spotykają się z tym, że rzeczywiście widzą konkretne liczby, natomiast nie mają pojęcia, co właściwie oznaczają. Temat może wydawać się błahy – natomiast nabiera znaczenia, kiedy mówimy o potwierdzeniu zapewniającym na przykład 9-letnią gwarancję.

 

Najprostszym sposobem na zweryfikowanie wiarygodności certyfikatów, a co za tym idzie – jakości produktów, które mają stanowić zabezpieczenie lakieru w naszym samochodzie – jest po prostu dopytanie detailera o szczegóły. Aby nieco przybliżyć Wam temat – w skrócie opowiemy o tym, jak realizuje to nasze studio autodetailingu w Rzeszowie.

 

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną Gtechniq

W TopMax Spa & Autodetailing aplikujemy powłoki ceramiczne Gtechniq. To globalny lider na rynku, tworzący zabezpieczenie lakieru dla samochodów, ale tworzy również produkty wykorzystywane w innych obszarach (na przykład. współpracuje z F1, a produkty Gtechniq aplikowane są również na jachtach i samolotach). Naszym ogromnym powodem do dumy jest to, że nasze studio autodetailingu to jedyny partner Gtechniq na Podkarpaciu. Ale przejdźmy do konkretów!

 

Korzystając z naszych usług – możemy przedstawić Ci niemal każdy element, który wiąże się z potwierdzeniem jakości produktu i gwarancji. Rozpoczynając od pokazania numeru certyfikatu umieszczonego na opakowaniu produktu, po omówienie systemu gwarancyjnego, w którym zostanie on zapisany.

 

Wspomnieliśmy o tym, że TopMax to jedyny autoryzowany instalator Gtechniq na Podkarpaciu. Dlaczego jest to tak istotne? Przede wszystkim dlatego, że uzyskanie gwarancji jest możliwe tylko wtedy, kiedy wybierasz zabezpieczenie lakieru u autoryzowanego instalatora.

 

Dla przykładu – decydując się na instalację powłoki ceramicznej Crystal Serum Ultra w autoryzowanym studiu autodetailingu – otrzymujesz 9-letnią gwarancję z unikalnym numerem seryjnym. Jeżeli wybierzesz tę usługę w niepotwierdzonym miejscu – możesez usłyszeć, że powłoka ma gwarancję 30, 50 albo i 80 lat. W rzeczywistości – nie ma jej nawet w dniu, w którym zostanie zaaplikowania.

 

Inwestując w zabezpieczenie lakieru – sugerujemy zwrócić szczególną uwagę na to czy produkty, za które płacisz, rzeczywiście posiadają gwarancję, a tym samym – umożliwią skorzystanie z reklamacji.

One Response to “Zabezpieczenie lakieru powłoką – na co zwrócić uwagę, aby nie stracić gwarancji?”

  1. Ile kosztują powłoki ceramiczne? - TopMax Spa & Autodetailing Rzeszów

    […] poprzedniej publikacji pisaliśmy o tym, na co warto zwrócić uwagę, jeżeli decydujemy się na zabezpieczenie lakieru powłoką. Jednym z przykładów była kwestia […]

    Odpowiedz

Skomentuj