Detailing zewnętrzny

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych. Najwyższa jakość powłok ceramicznych Modesta pozwala uzyskać efekt „lustra”, którego nie spotkamy nawet na nowym samochodzie. Dzięki powłokom ceramicznym lakier zabezpieczony jest przed ptasimi odchodami, muszkami oraz warunkami atmosferycznymi nawet do 9 lat!

Efekt lustra po wykonanej korekcie lakieru i zabezpieczeniu powłoką ceramiczną w TopMax Spa & Autodetailing

Detailing zewnętrzny – co obejmuje?

1. Koła

Zaczynamy od dokładnego czyszczenia kół w Twoim aucie, felg oraz zacisków hamulcowych. Do mycia felg używamy pędzelków oraz środka o neutralnym ph firmy Sonax, który zarazem jest niezwykle skuteczny w usuwaniu uporczywych zabrudzeń z felg. Przy kołach stosujemy specjalne szczoteczki, które pozwalają na czyszczenie w każdym zakamarku nawet najbardziej fantazyjnej felgi.

2. Detale zewnętrzne

Detailingowe mycie karoserii

Detailingowe mycie karoserii

Dokładne czyszczenie przy pomocy delikatnych pędzelków i pielęgnacja wszystkich detali na zewnątrz auta takich jak:

  • Lampy – przy użyciu produktów przeznaczonych do plastiku.
  • Chromy (także chromowany plastik) logo, grill i inne dodatki – tu z pomocą przychodzi produkt dedykowany do czyszczenia chromów, i elementów chromowanych.
  • Stal nierdzewna – końcówki układu wydechowego, orurowanie aut terenowych – zastosujemy M1 All Metal Polish.
  • Szyby – dokładnie umyjemy także szyby w Twoim samochodzie wewnątrz jak również i na zewnątrz pojazdu, nawet w tych bardzo trudnych zakątkach.

3. Lakier

Mycie
Każdy potrafi umyć auto, jednak nie każdy potrafi zrobić to prawidłowo i bezpiecznie. Niewłaściwe mycie kończy się porysowanym i zmatowiałym lakierem oraz powstaniem kolistych rys – „pajęczynki”. Do prawidłowego umycia auta potrzebne są produkty najwyższej jakości, wiedza oraz doświadczenie. Twoje auto zostanie umyte według najwyższych standardów: – podczas mycia usuniemy wszelkie zabrudzenia: pył, kurz, asfalt oraz smołę (dodatkowo płatna usługa), odchody ptaków, owady i sól drogową – nawet najbardziej dokładne mycie może pozostawić głęboko wżarte w lakier nieczystości.

Dokładna ocena stanu powierzchni lakierniczej

Dokładna ocena stanu powierzchni lakierniczej

Dekontaminacja lakieru samochodowego
Czyli dokładne usunięcie mocno osadzonych nieczystości. Do tego zabiegu używamy specjalnego pada z glinką firmy Sonax oraz maszyny polerskiej. W ten sposób wyczyszczony lakier jest już doskonale czysty, gładki jak szkło i przyjemny w dotyku. Jeszcze raz myjemy Twoje auto oraz dokładnie suszymy przy pomocy sprężonego powietrza oraz specjalnych ręczników z mikro.

Ekspertyza
Po dokładnym umyciu lakier jest gotowy na ekspertyzę oraz korektę lakieru. Ekspertyza obejmuje dokładne badanie stanu Twojego lakieru, zmatowień, głębokości rys. Mierzymy profesjonalnym miernikiem grubość lakieru. Oceniamy zakres prac oraz planujemy przeprowadzenie korekty: 1-stopniowej dla aut nowych, 2- lub 3-stopniowej dla pojazdów używanych.

Korekta i usuwanie rys z lakieru
Więcej informacji: Korekta lakieru

Lakier w trakcie korekty efekt po i przed

Lakier w trakcie korekty efekt po i przed

Zabezpieczenie

Doskonały połysk i szklistość Twojego auta powstaje na sam koniec prac. Teraz nakładamy najlepszą i długotrwałą ochronę lakieru jaką jest powłoka ceramiczna od Modesta. Technologia mająca na celu zabezpieczenie lakieru po korekcie przed czynnikami takimi jak:

  • ptasie odchody
  • muszki – łatwość mycia
  • drobne zarysowania
  • promieniowanie UV

Teraz lakier Twojego auta jest naprawdę w idealnym stanie. Czysty, błyszczący oraz doskonale zabezpieczony.

Żmudne nakładanie powłoki ceramicznej

Nakładanie powłoki ceramicznej

Zapraszamy do salonu TopMax Spa & Autodetailing w Rzeszowie przy ul. Św. Rocha 4.