Folie ochronne

TopMax Spa&Autodetailing jest jedynym Instalatorem Marki XPEL na Podkarpaciu.

Czym jest folia ochronna?

Folie zabezpieczające przed czynnikami zewnętrznymi są przezroczyste lub matowe. Grubość powłoki wynosi 150 mik. a gwarancja przy folii ULTIMATE i STELATH wynosi 10 lat. Celem podstawowym jest ochrona pojazdów przed zarysowaniami czy wgnieceniami, które powstają poprzez kontakt lakieru z piachem, żwirem, gryzem, odłamkami lodu czy zabrudzeniami środowiskowymi.

Co wyróżnia folie ochronne XPEL?

Różnica jakościowa najbardziej widoczna jest podczas użycia wzorów dedykowanych, które wycinane są przez ploter przy użyciu oprogramowania DAP. Każdy wzór przed wdrożeniem do użycia jest ręcznie rysowany i kilkukrotnie testowany. W połączeniu z folią wysokiej jakości daje to gwarancję na perfekcyjne zabezpieczenie samochodu.

Linia folii Ultimate wyposażona jest w powłokę polimerową z kompozytem żywicy, która pod wpływem ciepła regeneruje zarysowania i inne drobne uszkodzenia.

Ciągły rozwój

Już teraz zapewniamy, że inwestycje naszych klientów w postaci pojazdów, są obdarowywane naszym najlepszym produktem opatrzonym najnowocześniejszymi technologiami.

Poszukiwanie doskonałości to nasza codzienność i właśnie dlatego nie zamierzamy się zatrzymywać. Nasi specjaliści każdego dnia opracowują nowe wzory samochodów lub ulepszają już istniejące. Wpatrując się w przyszłość można dostrzec, że XPEL tworzy także podobne rozwiązania w dziedzinie przyciemniania szyb czy ochrony ekranów LCD.

Certyfikat XPEL

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty powłoki ceramicznej w rzeszowskim salonie TopMax Spa & Autodetailing.