O firmie TopMax

Witamy w firmie TopMax Spa & Autodetailing, profesjonalnym studio auto spa i auto detailingu w Rzeszowie. Bazując na zdobywanej przez lata wiedzy i doświadczeniu, od 2014 roku oferujemy naszym klientom najwyższy poziom usług związanych z szeroko pojętą pielęgnacją samochodów.

TopMax – spa i auto detailing
w Rzeszowie

Cenisz sobie wysoką jakość usług? Lubisz mieć pewność, że Twój samochód znajduje się w rękach profesjonalistów? Czekamy na Ciebie w naszym studio spa mieszczącym się w nowopowstałym budynku przy ul. Św. Rocha 4 (naprzeciw szkoły podstawowej). Wśród naszych usług znajdują się między innymi:

Odkryj swój wóz na nowo

Nieustannie dążymy do postawionego sobie celu, jakim jest jakość i rzetelność wykonywanej przez zespół TopMax Spa & Autodetailing pracy.

Nasz wykwalifikowany personel z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystko po to, by jazda samochodem stała się dla Ciebie jeszcze przyjemniejsza!

Więcej informacji o tym, jak działamy w TopMax Spa & Autodetailing, w regulaminie studia.

Powłoki ceramiczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, współpracujemy z wiodącym na świecie producentem powłok ceramicznych – Modesta. Oferujemy powłoki, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w regionie. Szczególnie polecamy produkt, który wyróżnia naszą ofertę na tle innych auto spa w Rzeszowie i okolicy.

Folie ochronne

Współpracujemy również z firmą XPEL, która oferuje najwyższej jakości na świecie folie ochronne na karoserię. Gotowe szablony wycinane są na ploterze, co gwarantuje bezpieczeństwo instalacji folii na każdy zabezpieczany element. Jesteśmy jedynym instalatorem tego produktu w województwie podkarpackim!

XPEL - folie ochronne

Chcesz by Twój samochód nabrał nowego blasku? By mijany na drodze zwracał uwagę innych kierowców?

Zapraszamy do auto spa w Rzeszowie – jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.