Powłoki ceramiczne MODESTA

Jako certyfikowane studio auto detailingu i jedyny partner MODESTA na podkarpaciu, oferujemy szeroki zakres i wybór powłok ceramicznych (szklanych) na wszystkie możliwe powierzchnie.

Modesta to producent bogatej palety produktów służących do konserwacji nowoczesnych lakierów samochodowych. Produkty Modesta wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejszą nanotechnologię korzystającą z wieloletniego doświadczenia japońskich chemików i technologów. Produkty firmy Modesta przewyższają wyroby konkurencyjne wysoką klarownością, grubością, twardością i trwałością warstwy ochronnej zapewniającej skuteczną ochronę lakierów przed utlenianiem, agresywnymi substancjami oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Dodatkowym atutem produktów Modesta jest niespotykany połysk zwany Candy Gloss. Produkty Modesta stosowane są przez doświadczonych pracowników w specjalistycznych i wyselekcjonowanych studiach świadczących najwyższej jakości usługi autodetailingu.

Powłoka ceramiczna na lakier

Potrzebujesz najwyższej jakości dla swojego samochodu? Powłoka ceramiczna zabezpiecza i poprawia wygląd lakieru – oznacza to, że jest znacznie bardziej trwały oraz znacznie lepszy w zakresie połysku. Jako Autoryzowany Instalator MODESTA korzystamy z produktów takich jak:

  • MODESTA PD Private Label

Modesta PD Private Label – najlepsza powłoka w gamie produktów Modesta – łączy w sobie zalety dwóch technologii: organicznej i nieorganicznej. Modesta PD jest wynikiem wyjątkowej współpracy  światowego lidera wśród ekspertów detailingu Paula Daltona i inżynierów chemików z Japonii.

Powłoka PD Private Label składa się z dwóch części: ekstremalnie grubej i twardej, nieorganicznej warstwy bazowej oraz super hydrofobowej organicznej warstwy wierzchniej. Dzięki połączeniu technologii organicznej i nieorganicznej uzyskujemy niespotykany dotąd połysk, skuteczną ochronę przed zarysowaniami oraz efekt samooczyszczania.

W procesie aplikacji obie warstwy tworzą jednolitą, trwałą warstwę ochronną, która jest odporna na smołę, asfalt z dróg, korozję, oksydację, chemiczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Modesta PD wymaga regularnej konserwacji i corocznego odnowienia warstwy wierzchniej dzięki czemu zapewnia ochronę lakieru nawet do 10 lat.

  • MODESTA BC-03 Pure Glass Coating

Modesta BC-03 skutecznie chroni lakiery samochodowe dzięki nieorganicznej warstwie odpornej na proces utleniania.

Powłoka BC-03 wytwarza na powierzchni lakieru twardą fizyczną barierę, która zapobiega przed reakcją lakieru z powietrzem oraz działa jako ochrona przed zarysowaniami.

Modesta BC-03 nie pęka, nie łuszczy się, nie rozwarstwia oraz jest odporna na tworzenie się na niej pęcherzy i odbarwień w temperaturach aż do 800°C.

Modesta BC-03 jest najtwardszą z naszych powłok, dzięki czemu jest najlepszą długotrwałą ochroną przed zarysowaniami oraz zużywaniem się lakieru. Nadaje przy tym specjalny efekt hydrofilowego zrzutu wody, który zapobiega przed powstawaniem śladów po wodzie oraz odkładaniu się minerałów na powierzchni. Nałożona na lakier powłoka odbija światło o specyficznych długościach fal, dzięki czemu powstaje natychmiastowy blask i połysk.

Modesta BC-03 wymaga rozsądnej, regularnej konserwacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów codziennego użytku, używanych w ciężkich warunkach zewnętrznych.

  • MODESTA BC-04 Nano Titanium Glass Coating

Nowoczesna formuła powłoki BC-04 łączy w sobie najlepsze zalety oryginalnej powłoki szklanej i najwyższej jakości nanocząsteczek tytanu. To połączenie tworzy głębszy blask na lakierze auta, powoduje głęboki połysk oraz spektakularne odbicia w lakierze.

Modesta BC-04 wytwarza ekstremalnie twardą fizyczną barierę na powierzchni, która chroni lakier przed zarysowaniami oraz czynnikami środowiskowymi.

Modesta BC-04 w pełni zachowuje swoje właściwości ochronne do temperaturze do 900°C oraz posiada hydrofilowe właściwości odpychania wody chroniąc przed osadami z wody.

Modesta BC-04 wymaga rozsądnej, regularnej konserwacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów codziennego użytku o ciemnych kolorach.

  • MODESTA BC-05 Advanced Water Repellant Glass Coating

Modesta BC-05 jest wyjątkową szklaną powłoką zbudowaną na trójwymiarowej ramie molekularnej. Tworzy twardą, wysoce odporną i przeźroczystą powłokę na lakierach samochodowych.

BC-05 pomaga przy zabezpieczeniu lakieru przed różnymi rodzajami uszkodzeń związanymi z codzienną pielęgnacją i użytkowaniem pojazdu tj. zarysowania, oksydacja, spadź, ślady po wodzie, sole drogowe, kwasy a nawet trwałe tusze i lakiery. Dodatkowo silne właściwości hydrofobowe wspomagają efekt samooczyszczania się powłoki.

BC-05 wytwarza głęboki połysk i wyjątkowy blask zwanym „Cukierkowym” połyskiem, który wywołuje wyjątkowe refleksy oraz sprawia wrażenie nasycenia barwy.

Powłoka zmniejsza opór powietrza w porównaniu do normalnego lakieru przy prędkościach powyżej 60km/h (współczynnik oporu: 0.02).

Modesta BC-05 wymaga stałej i dokładnej pielęgnacji w celu zapewnienia długotrwałej ochrony. Powłoka ta przewidziana jest w szczególności dla właścicieli pojazdów ekskluzywnych.

  • MODESTA BC-08 Neosilica Matrix Glass Coating

Modesta BC-08 jest podstawową powłoka do stosowania na samochodach codziennego użytku. Śladowe ilości cyrkonu powodują natychmiastowy blask i połysk na lakierze, podczas gdy jej trójwymiarowa struktura nadaje świetne właściwości hydrofobowych i samooczyszczające.

Grubość powłoki działa jako nieprzenikalna bariera chroniąca wykończenie lakieru przed zarysowaniami, matowieniem oraz przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych.

Modesta BC-08 wymaga regularnej konserwacji i zapewnia ochronę do 3 lat. Nie wymaga profesjonalnej opieki, jednakże ta może wpłynąć na wydłużenie jej działania.

Powłoka ochronna na szyby

Oferujemy również zabezpieczenie szyb, na których tworzymy powłoki ochronne. Pracujemy na produktach takich jak:

  • MODESTA EGC (Exterior Glass Coating) Ultraniewidzialna Wycieraczka

MODESTA EGC jest przeznaczona do elementów ze szkła w Twoim samochodzie. To supertrwała ochrona, która zapewnia działanie w okresie ok. dwóch lat (20 000 – 30 000 kilometrów). Jej głównym celem jest nadanie wartości hydrofobowych oraz ułatwienie czyszczenia zabezpieczonej powierzchni.

Zastosowanie tej powłoki pozwala na poprawienie widoczności w trakcie opadów deszczu (a także zabrudzeń takich jak na przykład płynne błoto), zmniejsza liczbę i stopień zabrudzenia owadami przywierającymi do szyb, a także wpływa na poprawę bezpieczeństwa jazdy poprzez zapobieganie utracie widoczności spowodowanej nadmiarem wody czy też poprzez redukcję powstających refleksów świetlnych. Oprócz tego, stosowana w TopMax Spa & Autodetailing powłoka ochronna na szyby ułatwia czyszczenie i usuwanie m.in. lodu oraz szronu. Produkt jest odporny na działania mechaniczne.

Powłoka ceramiczna na felgi

Zabezpieczenie w postaci powłoki ceramicznej na felgi to kolejna usługą, do której w TopMax Spa & Autodetailing przywiązujemy ogromną uwagę i polecamy ją naszym klientom.
Stosujemy najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, bazując na produktach najwyższej jakości, takich jak:

  • MODESTA BC-06 Heat resistant Glass coating for Body and Wheels

Modesta BC-06 zawiera krzemionkę – perhydropolisilazan, która wytwarza na powierzchni lakieru cienką, szklaną powłokę, która chroni lakier nadwozia oraz obręczy kół przed kurzem zawartym w kroplach wody – penetrującym pory miękkiego lakieru lub innych lakierowanych powierzchni czyniąc je ciężkie do oczyszczenia.

Reakcja chemiczna, jaka zachodzi podczas styczności produktu z powierzchnią lakieru, tworzy bardzo twardą szklaną powłokę, dzięki której zmniejszy się konieczność częstego mycia.

Modesta BC-06 jest odporna na temperatury rzędu 1300°C i jest to wystarczająca do ochrony obręczy kół przed ciężkim i gorącym płynem hamulcowym.

Modesta BC-06 nie wymaga regularnej konserwacji i zapewnienia długotrwałą ochronę. Powłoka ta przewidziana jest dla samochodów sportowych o wysokich osiągach.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty powłoki ceramicznej w rzeszowskim salonie TopMax Spa & Autodetailing.