3 powody, dla których warto wybrać detailing wnętrza samochodu… a nie czyszczenie wnętrza.

Detailing wnętrza samochodu różni się od czyszczenia wnętrza. Na czym polega różnica i dlaczego warto wybrać detailing? O tym opowiemy Wam w tej publikacji.

Detailing wnętrza samochodu – 3 powody

Po pierwsze. Czyszczenie wnętrza to mówiąc najprościej – posprzątanie auta. Usunięcie tego, co razi w oczy. Detailing wnętrza sprawia, że czujesz się jakbyś wyjeżdżał z salonu. Celem detailerów jest przywrócenie pierwotnego wyglądu wnętrza.

Po drugie. Czyszczenie wnętrza to kilka prostych czynności – przetarcie plastików, odkurzenie, umycie szyb wewnątrz i pranie/czyszczenie. Detailing wnętrza samochodu to seria procesów – rozpoczynając od dokładnego wydmuchania sprężonym powietrzem trudno dostępnych szczelin, kanałów, przez użycie tzw. “magicznych gąbeczek” do czyszczenia, po zastosowanie dedykowanych środków dopasowanych do każdej powierzchni.

Po trzecie. Czyszczenie wnętrza sprawia, że wnętrze będzie błyszczeć. W detailingu miejsce na błysk jest tylko na lakierze. Wnętrze ma być stonowane i eleganckie. Obowiązuje absolutny zakaz używania plaka (z wyjątkiem rozpalania grilla :P)

Detailing wnętrza to bardzo mocno rozszerzona wersja posprzątania auta. Obejmuje wszystkie elementy wnętrza i precyzyjne czyszczenie każdego z nich. Najważniejsza różnica? Detale.

Jak sprawdzić efekty detailingu wnętrza samochodu?

Każdy klient, który wyjeżdża ze studia detailingu jest zadowolony. Wnętrze jego auta jest czyste i wygląda jak nowe. Jednak dopiero zastosowanie tzw. „pięćdziesiątki” wywołuje efekt WOW!

Test polega na zakryciu taśmą jednej części czyszczonego elementu. Następnie czyścimy odsłoniętą część –i dopiero  później usuwamy taśmę. Robimy zdjęcie, które obejmuje zarówno obszar, na którym dokonano czyszczenia, jak również zakrytą część. Dzięki temu – uzyskujemy obraz, na którym widać efekt przed i po.

Odpowiednia wiedza, technika i jakość środków sprawia, że detailing wnętrza jest po prostu bezkonkurencyjny. Sprawdzamy?

 

Skomentuj